Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Eryaman Metropark Plus Yapı konut Fiyatları ve Projeleri Hakkında Bilgi

| Projeler | 23 Temmuz 2019

eryaman-metropark-plus

Eryaman Metropark Plus Yapı konut Fiyatları ve Projeleri Hakkında Bilgi almak ve detayları öğrenmek adına iletişim numaralarından irtibat kurabilirsiniz. Metropark Plus projesi Akağ İnşaat tarafından Eryaman’da yaşama kazandırılıyor. 6 bin metrekare alan üzerine tek blok olarak yükselen Metropark Plus projesi içerisinde 96 daire barındırıyor. Bünyesinde bulunan daireleri 2+1 ve 3+1 olarak birbirinden ayrıştıran Metropark Plus projesi 2+1 dairelere 80 metrekare, 3+1 dairelere ise 129 metrekare net kullanım alanı oluşturuyor.

29.03.2018 Metropark Plus Fiyat Listesi
Daire Tipi Fiyat Aralığı
2+1 315.000 – 415.000 TL
3+1 415.000 – 515.000 TL
Ödeme Seçenekleri
Metropark Plus projesinde Akbank ile anlaşmalı 1.05 faiz oranlı banka kredisi kullanılabiliyor.

Editörün Yorumu
Ankara Eryaman’da yeni proje!

Ankara Eryaman’da Akağ İnşaat tarafından inşa edilmekte olan yeni proje Metropark Plus adı ile yükseliyor. 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşası süren Metropark Plus projesi tek bloktan oluşuyor. 16 katlı her katında 6 dairenin bulunacağı Metropark Plus projesinde toplamda 96 daire bulunuyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı Metropark Plus projesinde 2+1 daireler 80 metrekare, 3+1 daireler ise 129 metrekare net kullanım alanına sahip olacak şekilde alıcısına sunuluyor. Projede ayrıca 3 adette ticari alan bulunuyor.

Konum itibari ile İstanbul Yolu üzerinde inşa edilen Metropark Plus projesi Eryaman ve Batıkent bölgelerine hakim durumda yaşama kazandırılıyor. Eryaman TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’nuna komşu olan Metropark Plus projesi kolay ulaşım noktasında olması ile dikkat çekiyor. Hem açık hemde kapalı otopark hizmetinin sunulduğu Metropark Plus projesinde konut sakinleri araçlarını güvenli bir şekilde park edebilecek.

İnşası süren Metropark Plus projesinin Ağustos 2018’de alıcıları ile buluşturulması hedefleniyor. Gerek lokasyon gerekse özellik açısından ilgi gören Metropark Plus projesi tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 30 oranında prim sağlaması bekleniyor. Metropark Plus projesinde yer alan konutların kira getirilerinin ise 1200 TL ile 2250 TL arasında değişiklik göstermesi öngörülüyor.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 315 bin TL-515 bin TL

Proje Özellikleri
Site Özellikleri
Lüks Özellik Fitness merkezi
Standart Özellik Açık otopark
Lüks Özellik Kapalı otopark
Bina Özellikleri
Standart Özellik Asansör
İnşaat Teknikleri
Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun

Bir önceki yazımız olan Eryaman Address Yapı İnşaat Konut Projeleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Escort Bayan Yorumları